Püsök Zoltán

Adószám tréner
Adószám tréner, követelés kezelési szakértő

Hallgató
(5)
1 értékelő osztályzata alapján

Bemutatkozás

Püsök Zoltán vagyok az Inkasszó Csoport Tulajdonosa és az Inkasszó Akadémia Alapítója.

Közel 20 éve foglalkozom követelés kezeléssel és követelés menedzsmenttel.

Ezen idő alatt több mint 12.000 ezer ügyben vettem részt, mint végrehajtási és felszámolási szakértő

Ha egy mondattal kellene jellemeznem, hogy mivel is foglalkozom, akkor azt mondanám, hogy én negatív érzéseket törlök ki az emberekből!!!!

Kik az Inkasszó Csoport tagjai?

Az Inkasszó Csoport tagjai közé olyan szakértő követeléskezelő szakemberek, ügyvédek és a követelésbehajtási területen több éve működő cégek, cégcsoportok tartoznak, akik egymással szorosan együttműködve a leghatékonyabban tudnak segíteni már meglévő és új ügyfeleinknek mind a peres és mind pedig a peren kívüli követelések érvényesítésében. Büszkén mondhatjuk, hogy az Inkasszó Csoport tagjai egyenként is a maguk szakterületén belül már évek óta elismert szakembereknek számítanak, illetve a munkájuk elvégzéséhez minden szükséges engedéllyel és tapasztalattal rendelkeznek.

Kurzusok

Püsök Zoltán
Tudásanyag azoknak, akik már az első kapcsolatfelvétel előtt jó döntést akarnak hozni.
Tudj meg többet!